Katalog stron

Strony informatyczne

Psycholog gdańsk nfz

Już dzisiaj skorzystaj z najwyzszej klasy usług pani Sylwii Hofman, jakie poparte są wielkim doświadczeniem. Dzięki ogromnej wiedzy, jak też doświadczeniu jest ona w stanie oferować utrzymane na najwyższym poziomie usługi, do jakich można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) oraz dla firm. Jesteś w stanie korzystać ze szkoleń dotyczących takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak też odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Poza tym pragnąc trafić do ogromnego grona osób prowadzi także konsultacji terapeutyczne, dzięki jakim pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Marki

  Lśniący uśmiech to pragnienie każdego nas. W tym celu należy dbać o zęby codziennie. Nie możemy zapominać o regularnym odwiedzaniu stomatologa. Lekarz stomatolog przejrzy stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje odpowiednią kurację. Mogą być wykonane licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Dlatego też powinno się dbać o zęby każdego dnia i już od najmłodszych lat. Musimy powiedzieć, że o ile licówki są "operacją" kosmetyczną to musimy dbać o zęby, żeby wizyta u lekarza polegała jedynie na przeglądzie. Zapraszamy najmłodszych i dorosłych do zbadania swoich zębów.

 • Depresja Leczenie

  Trzeba jasno przyznać, iż ci ludzie, którzy cierpią na depresję, ale nic sobie z tego nie robią, po prostu niszczą swoje życie. W końcu jeśli człowiek ma np. cukrzycę, to zawsze podejmuje leczenie. W przypadku stanów depresyjnych powinno być podobnie! Szczególnie, iż wyleczenie depresji jest sporo prostsze, niż powiedzmy przezwyciężenie nowotworu piersi... A więc każda osoba, która ma depresję, bez zbędnego czekania musi zacząć leczenie. Przecież życie bez depresji jest naprawdę przyjemne, to na 100% pewne. Pewne jest jedno - depresja jest niekorzystna.

  data: 26.01.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Jak pokonać tremę

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tj. artystom, którzy w swojej pracy muszą nieustannie zmagać się z wieloma trudnościami. Opieka psychologiczna jaką otaczamy artystów, umożliwia pokonanie problemów związanych tj. trema warsztaty Kraków , jaka pojawia się u osób, które występują na scenie. Podejmujemy współpracę z artystami kształtującymi swój potencjał zawodowy, wybierając najlepsze techniki psychologiczne i razem zmierzamy na szczyt. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości rzeczywistego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla osobistego rozwoju i najlepszego funkcjonowania we obecnych czasach zdolnych artystów niezależnie od wieku. Razem odpowiemy na trudne pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji muzyków i aktorów organizując warsztaty grupowe.

  data: 13.01.2013 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Psychoterapia par i małżeństw

  Terapia par w Warszawie Strona o psychoterapii małżeńskiej prowadzonej w centrum Warszawy. Na stronie możecie przeczytać o tym, w jakich okolicznościach psychoterapia par jest efektywna i kto może z niej dobrze skorzystać; oraz poznać podstawy stosowanym podejściu psychoterapeutycznym oraz przeczytać o doświadczeniu terapeutów. Psychoterapia par przeznaczona jest dla małżeństw i par doświadczających trudności i przechodzących przez kryzys, ale również dla tych, które w psychologicznej pracy nad swoją relacją szukają dróg jej rozwoju i pełniejszej realizacji.

  data: 30.03.2012 | adres: http://terapiapar.tltl.pl | słowa kluczowe: związki małżeństwa pary psychoterapia małżeńska terapia par | czytaj więcej »

 • Porady psychologa onlinePsycholog Walbrzych

  Szukasz dobrego specjalisty, który udzieli ci porady psychologicznej? A może twoje dziecko wymaga porady logopedy? Zatem powinieneś odwiedzić przedstawianą tu stronę, na której własną ofertę prezentuje internetowa poradnia psychologiczna. Proponuje ona porady psychologa online ale nie tylko. Z profesjonalnych porad psychologa można skorzystać też w poradni, to jest w Wałbrzychu. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą prezentowanej tu poradni psychologicznej. Przede wszystkim te osoby, które są mieszkańcami miasta Wałbrzych a także okolicznych miast i które równocześnie poszukują takich fachowców jak logopeda bądź psycholog. W ofercie jest też pomoc psychologiczna online .

  data: 05.02.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny